Vaste prijzen, geen verrassingen achteraf. Elk pakket heeft een duidelijk aantal pagina's en een vaste levertijd. Samen bepalen we welke bij jouw bedrijf past.
Pakketten
Starter
Je staat online, netjes en snel.
€995
eenmalig · excl. btw
Voor een eenvoudige, informatieve bedrijfswebsite zonder speciale functies.
Vergelijking van de pakketten Starter, Business en Premium
Onderdeel
Starter€995
Business€1.495
Premium€2.495
Pagina's
5
8
12+
Design
Startersjabloon
Sjabloon + custom secties
Volledig custom
Levertijd
1-2 weken
2-3 weken
3-4 weken
Contactformulier
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
WhatsApp-knop
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Offerteformulier
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Google Maps
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Reviews/testimonials
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Blog/nieuws
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
Inbegrepen
WordPress
Optioneel
Optioneel
Optioneel
Basis SEO
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Revisierondes
2
2
2
Livegang & oplevering
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Na livegang
Een website bouwen is één onderdeel. Verder groeien het andere.
Met een Care-plan zorgen wij voor de techniek en krijg je toegang tot het TYM Klantportaal: de plek waar je je website volgt, bezoekers bekijkt en hem vanaf Care Plus zelf aanpast met de Visual Editor. Optioneel, nooit verplicht.
Care
Je site veilig, snel en online.
€39 per maand
Wij houden de techniek op orde. Je kunt in het Klantportaal je website volgen.
Hosting, SSL en beveiliging
Automatische backups
Technisch onderhoud en updates
Uptime-monitoring
Klantportaal: je website, voorbeeld en status
Standaard support
Care Plus
Zelf aanpassen en wij denken mee.
€79 per maand
Je past teksten en beelden zelf aan in de Visual Editor, en TYM helpt met kleine wijzigingen.
Alles uit Care
Visual Editor: teksten en beelden zelf aanpassen
2 kleine wijzigingen per maand door TYM
Prioriteitssupport, reactie binnen 1 werkdag
Maandelijkse rapportage
Care Pro
Doorlopend beheer en doorontwikkeling.
€129 per maand
TYM doet meer voor je en denkt structureel mee over hoe je website beter presteert.
Alles uit Care Plus
4 website- of contentwijzigingen per maand door TYM
Doorlopende optimalisatie van laadsnelheid, vindbaarheid (SEO) en conversie
1 overlegmoment per maand met onze marketingafdeling over resultaten, verbeteringen en de ontwikkeling van je website
Hoogste prioriteit bij support
Prijzen per maand, excl. btw.
Waarom een hoger plan?
CareCare Plus
Je kunt je website zelf aanpassen en TYM helpt je met kleine wijzigingen. Je bent niet meer afhankelijk van een developer voor een nieuwe tekst of foto.
Care PlusCare Pro
TYM neemt meer werk uit handen en kijkt structureel mee: we optimaliseren je website en bespreken elke maand met onze marketingafdeling wat beter kan.
Vergelijking van de Care-plannen Care, Care Plus en Care Pro
Onderdeel
Care€39
Care Plus€79
Care Pro€129
Hosting, SSL en backups
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Technisch onderhoud en monitoring
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Klantportaal
Inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Visual Editor: zelf aanpassen
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Wijzigingen door TYM
Niet inbegrepen
2 kleine per maand
4 per maand
Support
Standaard
Prioriteit, reactie binnen 1 werkdag
Hoogste prioriteit
Maandelijkse rapportage
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Inbegrepen
Optimalisatie van snelheid, SEO en conversie
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
Inbegrepen
Maandelijks overleg met de marketingafdeling
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
1 per maand
Zonder onderhoud
Je kunt de website ook als eenmalig project afnemen. Je ontvangt de afgeronde website en de livegang. Het Klantportaal, de Visual Editor, doorlopende support en technisch onderhoud horen bij een Care-plan.
De afgeronde website
De code en livegang
Eenmalige oplevering
Klantportaal
Visual Editor
Doorlopende support
Technisch onderhoud
WordPress
Standaard bouwen we op het TYM-platform. Heb je WordPress nodig, bijvoorbeeld voor een bestaande omgeving, dan is dat mogelijk als aparte technische keuze. De meerprijs bepalen we in overleg.
Even eerlijk
Dit zijn onze vaste pakketprijzen. Valt jouw project buiten deze drie, bijvoorbeeld door een ander aantal pagina's, dan stellen we in overleg een passend voorstel op maat samen.
Veelgevraagde extra's
Extra pagina
€75 per pagina
Extra revisieronde
€100 per ronde
Extra taal
€100 per taal
Welk pakket past bij jou?
Vertel ons over je project, dan denken we mee over de beste keuze.